APARTMÁNY 

Pro dotazy a rezervace nás kontaktujte na e-mailu: info@farmanahlov.cz

Naše farma nabízí ubytování  ve 3 apartmánech až pro 13 osob. Ubytovat se můžete v jednotlivých apartmánech a nebo jako skupina si pronajmout celý objekt. Základem je klidné rodinné ubytování v krásné a klidné lokalitě. 

Každý apartmán má vlastní sprchový kout, WC, kuchyň, dvouplotýnkový vařič, rychlovarnou konvici, lednici, TV. Apartmány jsou vybaveny ručníky a povlečením. Všechny pokoje jsou vytápěny ústředním topením. Všechny apartmány mají výhled do krajiny. 

 Vždy se jedná o apartmán kde je ložnice, obývací pokoj, kuchyň i jídelna ...

Pro naše hosty je k dispozici venkovní  bazén. Pro nejmenší je připraven dětský domeček, pískoviště, trampolína, houpačky a velký prostor pro trávení volného času. K dispozici je venkovní posezení pod pergolou s možností grilování.  Cyklisté si mohou svá kola uložit do uzamykatelné místnosti.

V případě že si pronajmete celý objekt bude vám plně k dispozici stylová společenská místnost s velkým krbem pro nezapomenutelnou atmosféru. Zde se můžete společně stravovat a trávit společný čas. Tahle místnost je jen pro vás ubytované. 

 

Rodinný apartmán č.1

Manželská postel 180 cm + jednolůžková postel  90 cm, rozkládací pohovka přistýlka pro 1/2 osoby

Plně vybavená kuchyně, lednice, rychlovarná konvice.

Rodinný apartmán č.2

Manželská postel 180 cm + patrové lůžko 90 cm, rozkládací pohovka (lůžko) 

Plně vybavená kuchyně, lednice, rychlovarná konvice. 

Rodinný apartmán č.3 

 Manželská postel 180 cm + patrové lůžko 90 cm, rozkládací pohovka (lůžko) 

Společenská místnost s krbem 

V případě, že si pronajmete celý objekt bude vám plně k dispozici stylová společenská místnost s velkým krbem pro nezapomenutelnou atmosféru. Zde se můžete společně stravovat a trávit společný čas. Tahle místnost je jen pro vás ubytované.